O nas

Silny potencjał, mocna pozycja na rynku i duże doświadczenie, ugruntowane wieloma latami pracy, pozwalają nam dziś podejmować wyzwania na nowych obszarach działalności. Marka Endini działa na rynku od 2021 roku, jednak od 2005 roku zbieraliśmy doświadczenie w firmie Poltent zajmującej się reklamą pneumatyczną.

Z rynku reklamy nauczyliśmy się jak realizować najbardziej nietypowe zamówienia, i jak ważna jest opieka nad klientem oraz jego produktem również po procesie sprzedaży.

Jako Poltent stworzyliśmy własną markę VENTO® zostając pionierami w dziedzinie namiotów stałociśnieniowych w Polsce. Na przestrzeni wielu lat wyprodukowaliśmy tysiące takich konstrukcji, nie tylko na rynek polski, ale przede wszystkim europejski.

Dzięki innowacyjnym technologiom, własnemu parkowi maszyn, konstruktorom i całej w pełni wykwalifikowanej kadrze oraz indywidualnemu podejściu do zamówień, możemy przygotować każdy produkt i spełnić oczekiwania służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo..

Ale nie tylko wojsko, straż pożarna, czy służby medyczne mogą u nas znaleźć rozwiązanie dla swoich potrzeb. Dzięki współpracy z wieloma partnerami biznesowymi oraz jednostkami naukowymi i badawczymi w kraju i za granicą, marka Endini jest w stanie dostarczać innowacyjne produkty najwyższej jakości. Stałe poszerzanie asortymentu i zdobywanie nowych obszarów działalności jest kluczowym zadaniem marki Endini.

Współpracujemy z firmami, które stosują instalacje pneumatyczne w ogrodnictwie (szklarnie), w przechowalnictwie warzyw, w budownictwie (tunele asekuracyjne), w lakiernictwie stolarskim czy samochodowym.

Jeżeli szukasz dla swojego biznesu rozwiązania napisz do Endini!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium